OPINIE

Członkowie warsztatów medialnych i przyjaciele w sobotę spróbowali swoich sił w turnieju darta. Nowe doświadczenie i inspiracja do artykułów w szkolnej gazetce. Dziękujemy Przystanek Dartera za życzliwe przyjęcie i profesjonalną organizację.
Szkoła Podstawowa nr 36 im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu
Bardzo dziękujemy za możliwość zagrania, ciepłe przyjęcie i możliwość zagrania w darta.
Goat of Arms - Mikołaj
Basista
Co mogło uświetnić imprezę integracyjną, jaką zaplanowaliśmy w Restauracji Lizawka pewnego wrześniowego dnia? Zaproszenie drużyny darterskiej Pan Tu Nie Stał z Przystanku Dartera! Po pojawieniu się w plenerze rozstawili statywy, zamontowali tarcze i przygotowali stanowiska do gry. Zarazili nas pozytywnymi emocjami w duchu sportowej rywalizacji z przymrużeniem oka. Szybki warsztat gry i zaczęła pojawiać się prawdziwa adrenalina. Jednym słowem – uśmiech, rywalizacja sportowa i pozytywne fluidy zapanowały wśród uczestników. Najlepsi zostali udekorowani medalami. Wspomnienia tego wieczory pozostaną z nami na długo. Polecamy spędzić czas w tej nowej formule towarzyskości. Polecamy spędzić czas z darterami z Przystanku Dartera.
ERBUD S.A.
Świetne miejsce na zorganizowanie turnieju... dla dzieci. Organizatorzy zadbali o profesjonalną, a przy tym prodziecięcą oprawę tego wydarzenia; solidna dawka wiedzy, jeszcze większa praktyki z fajną muzyką w tle, wszystko uwiecznione na pięknych zdjęciach. Dziękujemy za gościnność, emocje i dobrą zabawę. Zdecydowanie polecamy!
SP 65 Poznań
Klasa III C
Dziękujemy!! Jestem bardzo zadowolony, miejscówkę macie po prostu świetną, aż chciało się grać. Granie w darta też było super. Będę polecał. Jeden z lepszych klubów w jakim w ogóle byłem. Też czekamy na kolejną okazję!
Goat of Arms - Łukasz
Perkusista
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial